Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Боксер із Сваляви Максим Стасик здобув “бронзу” на турнірі “Перлина Карпат”

Колаж з фото Олександри Стасик

Свалявський боксер, який є вихованцем ДЮСТ “Сокіл” тренера Євгенія Ковальчука, посів третє місце у ваговій категорії до 52 кг.

Про це виданню Svaliava.net розповіла сестра юного спортсмена Олександра Стасик.

“Наприкінці серпня у Мукачеві відбувся Всеукраїнський турнір з боксу “Перлина Карпат”. Мій брат — Максим Стасик — здобув бронзову нагороду”, — повідомила вона.

Нагадаємо, на цьому з турнірі інший свалявець — Іван Коневич — також посів третє місце.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *