Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Свалявець Іван Коневич виборов “бронзу” на всеукраїнському турнірі з боксу

Фото: Ірина Коневич

Турнір з боксу серед юніорів та юніорок “Перлина Карпат” проходив у Мукачеві з 24 по 31 серпня.

За звання чемпіонів боролися понад 300 спортсменів з різних куточків України віком 15-16 років.

Про це виданню Svaliava.net розповів свалявський боксер Іван Коневич, який на турнірі здобув бронзову нагороду.

За його словами, турнір був проведений на вищому рівні. Участь у ньому залишила у юнака незабутні враження.

Спортсмен також додав, що серед переможців та призерів турніру оберуть кращих, які представлять Україну на юніорському чемпіонаті Європи з боксу у Чорногорії.

Раніше повідомлялося, що борець зі Сваляви здобув “срібло” на турнірі Grappling Industries у Празі.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *