Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Сваляві відключать воду на двох вулицях через аварійні роботи

Ілюстративне фото: Pexels

У четвер, 14 травня, жителі двох вулиць Сваляви тимчасово залишилася без централізованого водопостачання. Причиною стали аварійно-ремонтні роботи, які проводить Свалявський “водоканал”.

Як повідомили на Facebook-сторінці комунального підприємства, водопостачання відсутнє на вулицях Павлишинця (колишня Київська) та Торгова.

Жителів просять поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Нагадаємо, виконком у Сваляві не підтримав пропозицію щодо встановлення нових тарифів на воду.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *