Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Троє юних свалявських боксерів здобули золоті нагороди чемпіонату України з бойових мистецтв ІСО

Фото: Facebook ДЮСТ "Сокіл"

Вихованці тренера свалявського клубу “Сокіл” Євгена Ковальчука виступали у розділі “Фрі бокс”.

Про це пишуть на Facebook-сторінці ДЮСТ “Сокіл”.

Чемпіонські нагороди здобули юні боксери Богдан Старіков, Марко Луценко та Станіслав Молнар, “бронза” — у Макара Луценка, Радіона Мішка та Максима Стасика.

“Ці спортсмени показали волю до перемоги та справили враження сильних і перспективних бійців на всеукраїнському рівні”, — додають у публікації.

У спортклубі “Сокіл” подякували Максиму Луценку та Віталію Старікову “за вагому допомогу в організації виступу” свалявської команди.

Як повідомлялося раніше, борці спортклубу з Сваляви здобули тринадцять нагород на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *